Doporučená údržba masážních van SANTECH ENERGY

Elektronická údržba

Čištění masážní vany s elektronickou údržbou je snadné a bez námahy. „Chytřejší" masážní vany SANTECH ENERGY Vám mohou tuto práci velmi ulehčit, mají totiž zabudovaný systém elektronické údržby. Tyto vany jsou sice finančně náročnější, ale za pohodlí se vyplatí si připlatit. Součástí masážního systému je program automatického proplachu. Jednoduše vložíte čistící tabletu do integrovaného zásobníku a aktivujete na ovladači automatický režim. Řídící jednotka provede celý „úklid" během pár minut a to s minimální spotřebou vody. Po koupeli jednoduše vanu a trysky osprchujte a vytřete do sucha. Se systémem elektronické údržby stačí potom jednou za dva měsíce provést standardní dezinfekci masážního systému.

Údržba bez automatické hygieny

Vždy tak jednou za 14 dnů (maximálně 1 měsíc) napusťte plnou vanu tak, aby trysky byly dostatečně ponořené, přidejte potřebnou dávku originálního tekutého dezinfekčního prostředku Santech Clean. Na cca 10 minut zapněte masážní systém a nechte účinkovat dezinfekční prostředek a nakonec napusťte vanu pouze čistou vodou a znovu ji propláchněte. Tímto způsobem odstraníte z agregátů, rozvodných hadic a fitinků usazené nečistoty. Jsou to většinou nánosy mýdla, šamponů, olejů, zbytky kůže, na kterých mohou parazitovat nežádoucí mikroorganismy. Zároveň tím zabráníte usazování vodního kamene. Pokud se nečistota usazuje na samotných tryskách, očistěte je kartáčkem nebo hadříkem namočeným v neabrazivním čistícím prostředku. Některé krytky trysek je možné odšroubovat nebo lehce vypáčit. Doporučujeme po každé koupeli vanu a trysky osprchovat teplou vodou a vytřít do sucha.

Doporučené čistící prostředky

Pro snadnou údržbu hydroterapeutických van SANTECH ENERGY doporučujeme čistící prostředky SANTECH CLEAN tekutá dezinfekce nebo SANTECH CLEAN čistící tablety.

10-letá poprodejní záruka

Jako značkový výrobce nabízí SANTECH prvotřídní servis. Na díly podléhající opotřebení poskytujeme tzv. „záruku na nákup náhradních dílů po výběhu série" v trvání 10 let. Tato tzv. „záruka na nákup náhradních dílu po výběhu série" počíná běžet dnem, kdy si zákazník zakoupil daný produkt SANTECH ENERGY. Výše uvedenou „zárukou na nákup po výběhu série" nejsou dotčeny či omezeny případné zákonné nároky. V případě jakékoliv závady se laskavě obraťte na svého obchodníka, nebo přímo na servisní službu firmy SANTECH.

Několik rad na závěr

  • než si pořídíte hydromasážní vanu, ptejte se, zda a jak je zabezpečena hygienická údržba vany. Buďte nároční a požadujte, aby se o tento problém postaral především výrobce
  • masážní vana slouží k osobní relaxaci, své čtyřnohé domácí miláčky raději osprchujte ve sprchovém koutu
  • k údržbě masážní vany používejte pouze doporučené přípravky od výrobce
  • nepoužívejte k dezinfekci hydromasážních systémů agresivní SAVO nebo bazénovou chemii s přísadou chloru, narušují povrch trysek!
  • platí zde zásada, čím častěji používáte hydromasážní vanu, tím je jednodušší údržba.

Servisní středisko

Santech plus s.r.o, Horní Lhota 180, 76323 Dolní Lhota u Luhačovic
Tel. 577921661
Fax 577923814
servis@santech.cz
www.santech.cz

 

  © 2022 SANTECH PLUS s.r.o.

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a vám lehce najít to co hledáte. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Další informace